O NÁS

Olejářská společnost Merol s.r.o. (založena 1996)  je od roku 2003 dovozcem a distributorem olejů značky Gulf, od roku 2007 jsme výhradní zástupci olejářské značky 77lubricants a již od roku 1996 jsme předním distributorem olejů značky Shell. Od roku  2012 jsme také výhradním zástupcem výrobce olejového příslušenství  GROZ.

K dispozici máme produkty z vlastních skladových zásob o objemu více než 100 tun olejů a maziv. Veškeré položky olejů a maziv z vlastních skladů či skladů našich regionálních distributorů  jsme schopni dodat do 48 hodin od objednání kamkoliv v ČR.

Spolupracujeme přímo, či přes síť našich regionálních distributorů s více než tisícovkou firem všech kategorií ze všech segmentů trhu - od živnostníků přes střední firmy až po nadnárodní koncerny.

Jakákoliv vaše poptávka či technický dotaz je vždy vyřizován z naší strany s maximální pečlivostí a se zohledněním všech vašich individuálních potřeb. Při hledání nejvhodnějšího řešení vašich technických požadavků využíváme nejenom naše více než osmnáctileté zkušenosti, ale i technické poradenství našich dodavatelů  nebo Ústavu paliv a maziv a.s.

Jsme připraveni pomoci vám s řešením veškerých vašich potřeb z oboru olejů, maziv a tak, aby spolupráce s námi byla pro vás přínosem.

Za kolektiv zaměstnanců MEROL

Milan Vondal – jednatel společnosti

Odkazy:     www.merol.cz . www.77lubricants.cz . www.groz.cz